VDS SSD TR1
1 GB DDR3 ECC RAM
1 CORE CPU
20 GB SSD DİSK ALANI
1 Gbit/s Port
Limitsiz Trafik
Layer3,4 ve Layer7 DDoS Koruma

15₺/Aylık

Satın Al
VDS SSD TR2
3 GB DDR3 ECC RAM
2 CORE CPU
30 GB SSD DİSK ALANI
1 Gbit/s Port
Limitsiz Trafik
Layer3,4 ve Layer7 DDoS Koruma

30₺/Aylık

Satın Al
VDS SSD TR3
5 GB DDR3 ECC RAM
2 CORE CPU
40 GB SSD DİSK ALANI
1 Gbit/s Port
Limitsiz Trafik
Layer3,4 ve Layer7 DDoS Koruma

45₺/Aylık

Satın Al
VDS SSD TR4
8 GB DDR3 ECC RAM
4 CORE CPU
80 GB SSD DİSK ALANI
1 Gbit/s Port
Limitsiz Trafik
Layer3,4 ve Layer7 DDoS Koruma

60₺/Aylık

Satın Al

Tüm Paketlerde

  • 1000 MBPS Hız
  • Günlük Yedek
  • Kontrol Paneli

Türkiye Lokasyon

Tüm sunucu paketlerimizde tarafımızca opsiyonel ddos koruması mevcuttur.

SSD

Tüm paketlerimizde SSD kullanıyoruz. Buda bizi ortalamanın 100 katı güçlü yapıyor.

Kolay Yönetim Paneli

AutoVM altyapısı sayesinde bizlere destek talebi atmadan otomatik olarak kurulum ve formatlama işlemini tamamlayabilirsiniz.

SSD ile EN güçlüsü!

En hızlı ve en kolayı

SSD (Solid State Drive) sabit diskler, mekanik disklerden farklı olarak 2.5" boyutlarında hiçbir hareketli parçası olmayıp, daha az güç tüketimine, daha yüksek performansa sahiptir.

En Güçlü Sunucu

Güçlü işlemci, güçlü sunucu

Sunucuza %1 erişim vermiyoruz. Sunucunuza %100 Tam erişim sağlıyoruz, bu sayede hata aldığınızda bizleri beklemek zorunda değilsiniz!

Yeni nesil SSD Diskler, SATA Disklere oranla 10 kat daha hızlıdır ve 1 saniye içerisinde çok daha fazla işlemi zorlanmadan gerçekleştirebilir. HostLAB sunucularında en son nesil SSD Diskler kullanmaktadır.
Windows, CentOS, Ubuntu, Debian işletim sistemleri ile VDS sunucularını kullanabilirsiniz. Ana kaynak ile VDS sanal sunucu işletim sistemleri farklı olabilir. Bu durumda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Yönetim panelimiz üzerinden işletim sisteminize ait bilgileri görebilrsiniz. Ayrıca bu yönetim paneline istediğiniz yerden erişebilme şansınız vardır.
Bizden satın aldığınız tüm sunucular için istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz. Sunucularımızda genel olarak kurulum ve kullanım kolaylığını gözetsek de internet ortamında her zaman için teknik desteğe ihtiyaç duyulabileceğinin bilincindeyiz. Teknik ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Sorun çözümünde özel olarak yetişmiş olan ekibimiz sayesinde yaşadığınız her sorun kısa sürede çözüme ulaştırılır. Sanal sunucu VDS için teknik deseteğe hazırız.
Yönetim paneli, sunucunuz üzerinde yaptığınız iş ve işlemleri takip etmenizi sağlar. Bu yönetim paneli sayesinde VDS sanal sunucunuza format atabilirsiniz. Bunun yanında sorun yaşadığınızda kapatıp açarak sorunu gidermeye çalışabilirsiniz. Aylık trafik takibinizi yine bu sunucu yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzeri farklı VDS sanal sunucu paketlerinde limitsiz tarafik hakknıız bulunur. O nedenle paketi aşma ya da limiti doldurma gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak site yönetimi anlamında bu veriye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun yanında VDS sanal sunucu yönetim paneli üzerinden kök erişim izniniz de mevcuttur.